כתיבת עבודות ומטלות במשפטים

סטודנטים למשפטים בכל התארים גילו שזה לא כל-כך פשוט למצוא כותבים טובים לעבודות במשפטים. עבודות במשפטים דורשות לא רק היכרות עם עולם המושגים המשפטי וצורת הכתיבה המשפטית, אלא גם היכרות עם כללי האזכור האחיד, בהם רוב הכותבים האקדמיים אינם בקיאים. לכן, סטודנטים שמחפשים עזרה אקדמית בתחום המשפטי נתקלים בבעיה שבמקרה הטוב הכותבים לא רוצים לקחת על עצמם את המשימה, ובמקרה הגרוע – לוקחים על עצמם את המשימה מפני שהם לא יודעים למה הם נכנסים, ובהתאם לכך התוצאה. אם אתם צריכים סיוע בכתיבה אקדמית במשפטים – הגעתם למקום הנכון. לאחר הגשת מאות עבודות מוצלחות במשפטים אני יכולה להגיד שאני מכירה היטב את כללי הכתיבה המשפטית, את המושגים הנחוצים, ואת כללי האזכור האחיד, כך שהעבודה שלכם תהיה מקצועית וברמה גבוהה.

אילו סוגים של עבודות במשפטים אני כותבת?

אני עוזרת לסטודנטים במשפטים בכל התארים בכתיבת כל סוגי העבודות במשפטים, בין היתר:

 • פתרון תרגילים בכתיבה משפטית
 • פתרון מטלות במשפטים
 • עבודות מסכמות בקורסים השונים במשפטים
 • פתרון ממ"נים במשפטים לסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה
 • כתיבת פרוסמינריונים במשפטים
 • כתיבת עבודות סמינריוניות במשפטים
 • כתיבת תזות במשפטים
 • ועוד

 

סטודנטים למשפטים נתקלים לא פעם במגוון של משימות שנועדו לאתגר את החשיבה הביקורתית שלהם ואת הכישורים האנליטיים שלהם. משימות אלה עשויות להשתנות ממטלות תרגול שבהן על הסטודנטים לסכם ולנתח תיקים משפטיים, עד לתזכירים משפטיים שבהם הם מיישמים את החוק על תרחישים בעולם האמיתי. בנוסף, כסטודנטים למשפטים ייתכן שתידרשו ליצור ניירות עמדה משכנעים ולדמות הליכים משפטיים.

אף על פי שמטלות אלו מגרות את המחשבה ותורמות להבנה עמוקה יותר של החוק – הן יכולות להיות תובעניות למדי ולגזול זמן רב. המורכבות של השפה המשפטית, יחד עם הצורך במחקר מדוקדק, יכולים לגרום למשימות להרגיש מפרכות. למזלכם אני כותבת מטלות עבודות ותרגילים במשפטים בכל מגוון הקורסים שנלמדים במשפטים, כמו למשל: דיני חוזים, דיני נזיקין, דיני תאגידים, דיני עבודה, דיני עונשין, דיני מסים, משפט ציבורי, המשפט הבינלאומי, דיני תעבורה, דיני משפחה, המשפט העברי, ועוד.

 

"אשמח קבל עזרה! איך זה עובד?"

אשמח לעזור לכם בכתיבת כל סוגי העבודות במשפטים. כדי שאוכל לעזור כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח לי את ההנחיות לעבודה. אתם יכולים לשלוח לי אותן ישירות למייל dalit.krinsky@gmail.com או פשוט דרך הטופס כאן באתר, ואחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר לעבודה.

 

  יש לכם שאלות?

  דברו איתי.

  אשמח לעזור לכם בכל סוגי המטלות והעבודות