כתיבת עבודות סמינריוניות באנגלית

מסתבר שהרבה סטודנטים צריכים לכתוב את עבודות הסמינריון שלהם באנגלית. זה קורה בדרך כלל מכמה סיבות. חלק מהסטודנטים שפונים אלי לכתוב עבודות סמינריוניות באנגלית פשוט לומדים בחו"ל והאוניברסיטה בחו"ל דורשת את העבודות באנגלית או בשפה המקומית. מכיוון שאין לי שום כוונה (או יכולת 😉 ) לכתוב את העבודות ברומנית או באיטלקית, אני כותבת אותן באנגלית. סיבה נוספת שסטודנטים צריכים לפעמים עבודות באנגלית היא שאלו דרישות הקורס. בקורסים בנושאי לינגוויסטיקה, בקורסים שבהם המרצים אינם דוברים עברית, או במוסדות אקדמיים שמעודדים כתיבה באנגלית כמו אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה – IDC) או בכלל שלוחות ישראליות של אוניברסיטאות בחו"ל, לפעמים יש דרישה לכתוב את העבודות באנגלית. לפעמים סטונדנטים בעצמם מתנדבים לכתוב את העבודות באנגלית, או כדי לעשות רושם טוב או פשוט כדי להתאמן ולתרגל כתיבה באנגלית. לא משנה מה הסיבה שאתם צריכים לכתוב את העבודה באנגלית, הרבה סטודנטים שואלים אותי:

 

דלית, את כותבת גם באנגלית?

התשובה היא כן. האנגלית שלי מצויינת ואני עוזרת לסטודנטים בכתיבת עבודות סמינריון באנגלית. אני עוזרת גם בכתיבת כל העבודה הסמינריונית, וגם בכתיבת חלקים, למשל במקרים שבהם הסטודנטים התחילו לבד ורק יותר מאוחר הגיעו למסקנה שהם צריכים עזרה. אני עוזרת בכל שלבי העבודה הסמינריונית באנגלית כולל תיקונים לפי הערות, במקרה שקיבלתם הערות לעבודה שלכם ואתם צריכים מישהי שתתקן אותה לפי ההערות.

 

ואיך הציונים?

הציונים שאני משיגה לסטודנטים שנעזרים בי בעבודות באנגלית הם טובים מאוד. השילוב של מקצוענות בכתיבת העבודה עצמה יחד עם רמת האנגלית הטובה גורם לעבודות להיות ברמה גבוהה ובהתאם גם הציון.

 

את כותבת רק עבודות סמינריוניות באנגלית או גם סוגים אחרים של עבודות?

בהחלט לא רק עבודות סמינריוניות. אני גם פותרת מטלות ותרגילים באנגלית, כותבת תזות באנגלית, סיכומי מאמרים באנגלית, ועוד.

 

צריכים עזרה בכתיבת עבודות באנגלית? פנו אלי ואעזור לכם להגיש את כל המטלות והעבודות בזמן

    יש לכם שאלות?

    דברו איתי.

    אשמח לעזור לכם בכל סוגי המטלות והעבודות