סיוע בכתיבת עבודות סמינריוניות

סטודנטים רבים בכל התארים מרגישים לעתים קרובות שהם צריכים סיוע בהגשת עבודות, גם כשמדובר בעבודות סמינריוניות אבל גם כשמדובר בעבודות הגשה, מטלות, תרגילים, עבודות מסכמות, עבודות אמצע, פרויקט גמר, תזה, ועוד.

 

מדוע יש צורך בסיוע בכתיבת עבודות?

הצורך בסיוע יכול לנבוע מכמה סיבות שונות מגוונות, או משילוב שלהן. למשל, יש סטודנטים שצריכים סיוע בכתיבת עבודות מכיוון שההנחייה שהם מקבלים באוניברסיטה לא מספיקה. מצפים מהם לכתוב עבודות סמינריוניות, אבל לא מסבירים להם בדיוק כיצד לכתוב אותן. ואף גרוע מכך, שהסטודנטים מראים רצינות ושואלים, הם זוכים להתעלמות במקרה הטוב, ובמקרה הגרוע המנחים נוזפים בהם איך הם שואלים שאלה כזאת כשהם אמורים בשלב זה של התואר כבר לדעת את התשובה. כך יוצא שהסטודנטים מגיעים לשלב הכתיבה של העבודה הסמינריונית, אבל אף אחד מהלך כל התואר עוד לא הסביר להם כמו שצריך איך לכתוב עבודה כזאת או בכלל – איך לכתוב כתיבה אקדמית.

המצב גרוע אף יותר בקורסים וסדנאות שהאוניברסיטאות מפעילות שנקראות הדרכה לכתיבה אקדמית, או הדרכה לכתיבת עבודה סמינריונית – סדנאות אלה הן לרוב לא מקצועיות, ולא מסבירות נכון איך לכתוב את העבודות. הפגישות בסדנאות מהסוג הזה מגיעות מהר מאד למצב שבו כל סטודנט וסטודנטית שואלים את המדריכה המסכנה לגבי העבודות הספציפיות שלהן, והתשובות עשויות רק לבלבל מי שכותב עבודה בסגנון אחר. למשל, סטודנטית שואלת שאלה לגבי עבודה כמותנית במדעי החברה, וסטודנט אחר שכותב עבודה במדעי הרוח שומע את התשובה, שיכולה רק לבלבל אותו כי הדרישות והציפיות מעבודות שונות בכל אחד מהתחומים הן שונות לגמרי. לכן סטודנטים לרוב מגיעים למצב שהם צריכים סיוע מגורם חיצוני ומקצועי שיכול לעזור להם באופן אישי.

סיבה נוספת שסטודנטים זקוקים לסיוע בכתיבת עבודות היא שפשוט אין להם זמן. קודם כל, העומס של הקורסים השונים לא מאפשר באמת לסיים את כל המטלות של הקורס. לכן יש צורך בעוזרת קבועה שתעזור בכתיבת כל המטלות, גם הקטנות וגם הגדולות. אבל לפעמים גם בלי קשר ללימודים, יש עבודה, יש סידורים שצריך לעשות, יש משפחה וחברים, ופשוט אין זמן לכל המטלות ולכן סטודנטים זקוקים לסיוע בכתיבת עבודות כדי לעמוד בדדליינים של הקורסים השונים. במיוחד לסטודנטים שהם הורים אין זמן לכתוב את כל המטלות מפני שכל דקה שההורה מבלה בכתיבת עבודה סמינריונית היא דקה שהוא היה יכול לבלות עם הילדים, ובינינו, מה יותר חשוב – העבודה הסמינריונית הזאת שממילא לא תעלה ולא תוריד לאף אחד, או הילדים שלך? התשובה ברורה.

אילו סוגים של סיוע בכתיבת עבודות אני מעניקה?

ככותבת מנוסה אני מסייעת לסטודנטים בכל מה שקשור לכתיבה אקדמית, למשל:

 

צריכים סיוע בכתיבת עבודות? פנו אלי ונמצא יחד את סוג הסיוע המתאים לכם כדי שתוכלו גם אתם להגיש את כל העבודות בזמן. 

    יש לכם שאלות?

    דברו איתי.

    אשמח לעזור לכם בכל סוגי המטלות והעבודות