פתרון ממ"נים בקורס אישיות: תיאוריה ומחקר

אישיות: תיאוריה ומחקר (10269) הוא אחד הקורסים המעניינים באוניברסיטה הפתוחה בתחום הפסיכולוגיה. הקורס מלמד לא רק על האישיות עצמה, שזה בפני עצמו נושא מרתק, אלא גם על התפתחות המחקר בתחום האישיות, מתחילתו ועד ימינו. בקורס הסטודנטים נחשפים לתיאוריות המרכזיות בנושא אישיות שיעזרו להם גם אחר-כך בקורסים אחרים, ומתנסים בניתוח אישיות לפי תיאוריות שונות. בקורס אישיות תיאוריה ומחקר יש בסך הכל חמישה ממנים, אבל מתוכם אתם נדרשים להגיש רק שלושה ממנים כדי להגיע למינימום הנדרש. אפשר להגיש יותר ממנים כדי לשפר את הציון.

 

אילו ממנים כדאי להגיש בקורס אישיות: תיאוריה ומחקר?

שימו לב שהניקוד של הממנים הוא: ממן 11: 3 נקודות, ממן 12: 7 נקודות, 13-15: 5 נקודות. הדרישות כדי לעבור את הקורס הן של 15 נקודות, לא משנה באיזו קומבינציה. מה שיוצא מזה זה שכדאי לכם להגיש את ממן 11 ולקבל את ה-3 נקודות, רק אם אתם מתכוונים להגיש גם את ממן 12 ולקבל את ה-7 נקודות. אם אתם חוששים שלא תספיקו את ממן 12 בזמן, לא כדאי להגיש את ממן 11, כיוון שממילא תצטרכו להגיש את כל הממנים 13, 14 ו-15. לכן אני ממליצה על שתי אסטרטגיות לגבי קורס אישיות: תיאוריה ומחקר:

  • לסטודנטים זריזים שמספיקים לשלוח את החומר כבר בתחילת הסמסטר: מומלץ להגיש את ממנים 11-13. ככה תגיעו למספר הנקודות הנדרש הכי מהר, ולא תשאירו שום דבר לרגע האחרון. בדרך זו תוכלו להמשיך את הסמסטר ברוגע ואפילו להגיש ממן נוסף לצורך שיפור הציון אם תרצו.
  • לסטודנטים עסוקים שלא הספיקו לשלוח את החומר בתחילת הסמסטר, חבל להתאמץ עם ממנים 11 ו-12, אלא מומלץ פשוט להתמקד מראש בממנים 13-15.

 

אילו ממנים אני פותרת בקורס אישיות: תיאוריה ומחקר?

  • פתרון ממ"ן 11 אישיות: תיאוריה ומחקר (10269)
  • פתרון ממ"ן 12 אישיות: תיאוריה ומחקר (10269)
  • פתרון ממ"ן 13 אישיות: תיאוריה ומחקר (10269)
  • פתרון ממ"ן 14 אישיות: תיאוריה ומחקר (10269)
  • פתרון ממ"ן 15 אישיות: תיאוריה ומחקר (10269)

 

אז איך מתקדמים?

לקבלת עזרה בפתרון ממנים בקורס אישיות תיאוריה ומחקר פשוט שלחו אליי למייל dalit.krinsky@gmail.com, את חוברת הקורס ואת חומרי הקורס, ונתקדם משם. אתם יכולים גם להשאיר לי פנייה בטופס כאן באתר ואחזור אליכם.

 

שלכם,

דלית,

נינג'ה אקדמית

יש לכם שאלות?

דברו איתי.

אשמח לעזור לכם בכל סוגי המטלות והעבודות