פתרון ממנים בקורס לגדול עם הטלוויזיה והאינטרנט

לגדול עם הטלוויזיה והאינטרנט הוא אחד הקורסים המעניינים באוניברסיטה הפתוחה. עבורי, חוץ מאשר קורס מעניין, הוא היה מעין מסע נוסטלגי אל הילדות, והתבוננות רטרוספקטיבית – איך היה לגדול עם הטלוויזיה? איך הטלוויזיה השפיעה עלי? השילוב של האספקט הנוסטלגי עם האספקט התיאורטי הפכו את הקורס הזה למאוד מעניין עבורי. אבל למרות שהקורס הזה מעניין ולדעתי גם חשוב, אחת הבעיות בו היא שהממ"נים בו הם לא קלים, ובמיוחד כשמדובר בסטודנטים שעושים את הקורס בפעם הראשונה. עבורי, שאני עושה את הקורס הזה כמעט כל סמסטר כבר הרבה שנים, כמובן שהממנים קלים יותר. לכן, זה לא מפתיע בכלל שהרבה סטודנטים מבקשים ממני עזרה בפתרון ממנים בקורס לגדול עם הטלוויזיה והאינטרנט.

אילו ממ"נים כדאי להגיש בקורס לגדול עם הטלוויזיה והאינטרנט?

בקורס בסך הכל שלושה ממנים: ממן 11, ממן 12 וממן 13. מתוכם ממן 11 הוא חובה כך שממילא יש להגיש אותו. השאלה היא האם להגיש את ממן 12 או את ממן 13. הכי מומלץ זה להגיש את ממן 12, מכיוון שככה אתם לא משאירים את הכל לרגע האחרון ואם יש בעיה כלשהי עם ממן 12 כמו איחור בהגשה או ציון לא משביע רצון, אפשר עדיין לתקן עם ממן 13. לעומת זאת, אם תוותרו על ממ"ן 12, ממ"ן 13 יהיה ה"הזדמנת האחרונה" שלכם ואז אם יהיו לכם בלתמים בחיים האישיים או כל סיבה אחרת – לא תהיה לכם הגמישות הנדרשת.

טיפ חשוב להגשת ממנים בקורס לגדול עם הטלוויזיה והאינטרנט

כיוון שלקראת סוף הסמסטר אני בדרך כלל כבר עמוסה, מומלץ לשלוח לי את חוברת הממנים כבר בתחילת הסמסטר ולא לחכות למועדי ההגשה של הממ"נים. סטודנטים שישלחו אליי את חוברת הממ"נים כבר בתחילת הסמסטר יקבלו מחירים טובים יותר ויבטיחו לעצמם שאספיק לעזור להם עם הממנים בזמן. סטודנטים שמחכים לרגע האחרון לרוב יגלו שלקראת מועד ההגשה זה כבר מאוחר מדי, ונתקעים ללא יכולת לפתור את הממ"ן בזמן.

אילו ממ"נים בקורס לגדול עם הטלוויזיה והאינטרנט (10698) אני פותרת?

אז איך לקבל פתרונות ממ"נים בקורס לגדול עם הטלוויזיה והאינטרנט?

פשוט מאוד שלחו אליי את חוברת הקורס למייל dalit.krinsky@gmail.com או פנו אליי באמצעות הטופס כאן באתר ואני אחזור אליכם.

שלכם,

דלית,

נינג'ה אקדמית

 

להזמנת ממ"ן מלאו את הטופס, צרפו את כל החומר הדרוש ושלחו

הקפידו לכתוב מייל נכון!    יש לכם שאלות?

    דברו איתי.

    אשמח לעזור לכם בכל סוגי המטלות והעבודות