פתרון ממ"נים בקורס ספורט וחברה בשיטת הנינג'ה

קורס ספורט וחברה של האוניברסיטה הפתוחה הינו קורס מתקדם של 6 נקודות זכות המועבר במסגרת החוג למדעי החברה. במסגרת הקורס ניתן לכתוב עבודה סמינריונית, אם כי אין חובה לעשות זאת והמעבר בהצלחה של קורס זה מחייב פתרון ממ"נים על ידי הסטודנטים. המטלות בוחנות את יכולות הניתוח של התלמיד בנושאים עכשוויים באמצעות ניתוח תאוריות מרכזיות בחקר הספורט והחברה שנלמדו במהלך הקורס.

 

בחינת ההבנה של הסטודנט

קורס ספורט וחברה עוסק במקומו ובתפקידו של הספורט בחברה כיום. במהלך פתרון ממ"נים בקורס זה, מצופה מכם להביא לידי ביטוי חשיבה מורכבת, הסקת מסקנות, ויכולת ליישם את הידע הנלמד על מקרים שונים בתחום. מכיוון שכידוע לכם באוניברסיטה הפתוחה הנוכחות במרבית השיעורים אינו חובה, המטלות הן הדרך של המנחים לבדוק את מידת ההבנה של כל תלמיד את חומר הלימוד בקורס.

במסגרת הקורס לומדים למקם את אירועי הספורט מבחינה תיאורטית למבנה החברה והתפתחותה. בפתרון ממ"נים בקורס זה הסטודנט נדרש להפגין ניתוח תיאורטי המחייב הבנה מעמיקה של תכני הקורס. היכולת לענות היטב על מטלות המנחה בקורס מחייבות הבנה של ‏התכנים הנלמדים, לרבות תיאוריות מסוציולוגיה, תקשורת, פסיכולוגיה, מדע המדינה ועוד.

 

בסדר, הבנו

אני בטוחה שהבנתם את החומר, ועם זאת אני בטוחה שיש לכם אלף דברים טובים יותר לעשות מלפתור ממ"ן בקורס ספורט וחברה. בשביל זה בדיוק הנינג'ה כאן. במקרה הנינג'ה שלכם פתרה לא ממ"ן אחד ולא שניים (הפסקתי לספור בערך בשלושים) בדיוק בקורס הזה. אילו ממ"נים אני פותרת בקורס ספורט וחברה?

  • פתרון ממ"ן 11 ספורט וחברה (10583)
  • פתרון ממ"ן 12 ספורט וחברה (10583)
  • פתרון ממ"ן 13 ספורט וחברה (10583)
  • פתרון ממ"ן 14 ספורט וחברה (10583)
  • פתרון ממ"ן 15 ספורט וחברה (10583)
  • פתרון ממ"ן 16 ספורט וחברה (10583)

 

אז שיטת הנינג'ה היא פשוטה:

כל מה שאתם צרייכם לעשות זה לשלוח לי את כל החומר לממ"ן למייל dalit.krinsky@gmail.com, לקבל מענה מהיר עם הצעת מחיר, להסכים להצעה ולשלם, לקבל בדיוק בזמן פתרון ממ"ן מקורי ואיכותי שעונה לכל אחת ואחת מההנחיות.

 

שלכם,

נינג'ה אקדמית

יש לכם שאלות?

דברו איתי.

אשמח לעזור לכם בכל סוגי המטלות והעבודות