קצת עלי

אני דלית קרינסקי,

ואני נינג'ה אקדמית.

בתור נינג'ה אקדמית יש לי רק נקודת תורפה אחת: קשה לי לבחור מרוב שהכל מעניין אותי. את התואר הראשון שלי התחלתי אי-אז ב-2007, בספרות כללית והשוואתית וכלכלה. היה מעניין והכל, אבל לא הפסקתי לפזול לתחומים אחרים, וגם המחשבה מה אני אעשה כשאהיה גדולה התחילה להציק. בסוף שנה א' עברתי מספרות לתקשורת, ואחרי שנה נוספת – מכלכלה למדעי המדינה. בסופו של דבר סיימתי תואר ראשון עם בערך פי 2.5 נ"זים ממה שצריך לתואר.

ממש מהתחלה כתיבת עבודות לא הייתה אישיו עבורי. להיפך, זה היה החלק האהוב עלי בתואר. כל כך אהבתי לבצע מטלות עד שכתבתי גם את העבודות של השותפה שלי לדירה, של האקס, ומפה לשם ומפה לאוזן זו הפכה להיות הפרנסה שלי. בשלב זה הדאגה מה אעשה כשאהיה גדולה קצת נרגעה, והצלחתי לדבוק בבחירה האחרונה ולסיים את התואר בהצטיינות.

כשסיימתי את התואר השני (באנתרופולוגיה – מפתיע, נכון?), כבר ידעתי שאני לא הולכת להפסיק לכתוב עבודות ושזה הגורל שלי – להיות נינג'ה אקדמית ולבוא לעזרת כל סטודנטית וסטודנט המצויים במצוקה אקדמית.

צרו קשר בטופס למטה או במייל dalit.krinsky@gmail.com  וספרו לי איך אני יכולה לעזור לכם עם כתיבת עבודות ועם כל מטלה אקדמית אחרת.

מה הנינג'ה יכולה לעשות בשבילך?

דברו איתי.

אם יש עוד שאלות או אם אתם כבר יודעים איזו עזרה אקדמית אתם צריכים – שלחו לי הודעה כאן, אני עונה ממש מהר! (כי אני נינג'ה, כבר ציינתי?)