כתיבת תזה בתשלום

כתיבת עבודת תזה

לסטודנטיות וסטודנטים בתואר שני ובמסלול ישיר לדוקטורט.

לפעמים אנחנו מכניסות את עצמנו לדברים שלא בדיוק ברור איך נצא מהן, אבל אנחנו כל כך רוצות את מה שמחכה לנו בצד השני שאנחנו מאמינות שיהיה בסדר.

מי שהמשפט שהזה מתאר את החוויה שלה עם כתיבת תיזה לתואר שני מחקרי – שתרים יד. ככה חשבתי. אוקי אפשר להוריד.

אז קודם כל אגיד שאני ממש מבינה אותך. גם אני בן אדם אופטימי, סך הכל. משתדלת לראות וורוד (וגם האתר שלי משתדל להראות וורוד). אבל מגיע איזשהו שלב שאת חייבת להיות ריאליסטית: גם עם כל הרעיונות והרשימות והתוכניות שיש לך, התזה – למרבה הצער – לא תכתוב את עצמה.

כתיבת תזות – זו משימה לנינג'ה אקדמית

יכול להיות שכבר כתבת חלק מהתזה, יכול להיות שכבר כמה חודשים את יושבת מול קובץ ריק לחלוטין. בכל מקרה הנינג'ה כאן בשביל לעזור לך לחצות בבטחה אל עבר העתיד שמעבר לתואר השני.

אני כותבת תזות בכל מדעי הרוח והחברה, בתחומים כמו סוציולוגיה, קולנוע, תקשורת, מדיניות ציבורית, חינוך ועוד הרבה. אם את צריכה, אני יכולה לכתוב רק סקירת ספרות לתזה, פרק שיטה לתזה, פרק ממצאים לתזה, פרק דיון לתזה, מבוא לתזה או תקציר לתזה . אם את רוצה – אני יכולה לכתוב את התזה בשלמותה מהשער ועד האות z בביבליוגרפיה. רק תגידי.

חבל לבזבז זמן ולהתבוסס בתסכול כשאפשר לסיים עם זה בקלות.

צריכה סיוע בכתיבת תזה? פני אלי

כל מה שצריך זה לשלוח לי את כל ההנחיות והחומרים לתזה שיש לך  – היישר למייל dalit.krinsky@gmail.com, ואז תקבלי מענה מהיר עם הצעת מחיר ולינק לתשלום. מרגע התשלום אני מתחילה לכתוב, כדי שתקבלי הכל בדיוק בזמן!

(כרגיל העמוד כתוב בלשון נקבה אך פונה לכל המגדרים 🙂 )

שימו לב – אם לא תשלחו את כל ההנחיות ואת כל החומר לא אוכל לשלוח לכם הצעת מחיר (אמנם אני נינג'ה אבל אני לא קוראת מחשבות) – והכל יתעכב וזה ממש חבל .

זה המייל שלי, שלחו הכל לכאן: dalit.krinsky@gmail.com או בטופס כאן למטה    [useyourdrive useyourdrive-672 shortcode:W3VzZXlvdXJkcml2ZSBjbGFzcz0iY2Y3X3VwbG9hZF9ib3giIGRpcj0iMXJlWU1IajJjcVJ5cjhtcFI4cmY1TDlPVmdoZ1hsQ1RJIiBhY2NvdW50PSIxMDgzOTY0OTMwMjA3ODk5NjUyMDUiIG1vZGU9InVwbG9hZCIgdmlld3JvbGU9ImFsbCIgZG93bmxvYWRyb2xlPSJub25lIiB1cGxvYWQ9IjEiIHVwbG9hZF9hdXRvX3N0YXJ0PSIxIiB1cGxvYWRyb2xlPSJhbGwiIF0=]

    פנו אלי