פתרון מטלות באנגלית לסטודנטים שלומדים בחו"ל

פתרון מטלות באנגלית

לסטודנטים שלומדים בחו"ל.

עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות באנגלית

כבר הרבה שנים שאני עוזרת לסטודנטים ישראלים בחו"ל, שאנגלית היא לא שפת האם שלהם. אני עוזרת עם כתיבת עבודות באנגלית וגם פתרון מטלות באנגלית, ברמה שתניח את הדעת של כל מרצה ופרופסור בעולם.
זה ממש טבעי שלוקח הרבה יותר זמן ומאמץ לכתוב עבודה אקדמית באנגלית כשזו לא שפת האם שלך. לו רק היה כל כך פשוט לכתוב את המטלות בעברית ולתרגם אותן לאנגלית, אבל זה לא ממש עובד ככה, וגם לוקח הרבה יותר זמן (ועשוי אפילו לעלות יותר מהזמנת כתיבה של העבודה). כשנמצאים בחו"ל בלי הסביבה המוכרת והתומכת – הלחץ מהלימודים יכול לתקוף בעוצמה מכופלת. בשביל זה הנינג'ה כאן! לחסל את כל המטלות ולהשיב את השלווה, כדי שתוכלו להנות מהשהות בחו"ל כמו שאלוהימא התכוונה.

לימודים בחו"ל – הדבש והעוקץ

הייתה לי חברה שרק חלמה לעשות סמסטר בלונדון במסגרת חילופי סטודנטים. היא הייתה יכולה לדבר שעות על האווירה החלומית בקמפוס, על המבטא המהמם של המרצים ועל כל הקניות שהיא תוכל לעשות בסופי השבוע. היא עבדה קשה, הגישה בקשה ובשנה ב' שלה כבר הייתה בלונדון ושתתה תה עם המלכה (או מה שלא עושים שם באנגליה). אחרי שבועיים היא שלחה לי קריאת SOS. הכל היה חלומי חוץ מפרט קטן אחד: היא הייתה צריכה להגיש את כל המטלות באנגלית! הלם!!! לא באמת, זה אמור להיות מובן מאליו כשחושבים על לימודים בחו"ל. אולי היא הפריזה בהערכת היכולת שלה או אולי הייתה מסונוורת מהשמש הלונדונית (למרות ששמעתי שדי אפרורי שם), אבל איכשהו היא לא חשבה שזה יהיה לה כל כך קשה. למזלה הרב, חוץ מזה שאני חברת אמת ושהאנגלית שלי מעולה, הייתי בדיוק לקראת סגירת התואר שלי והיה לי קצת יותר זמן מבדרך כלל לכתיבת מטלות באנגלית. *כל* המטלות. אז אמנם לא נהניתי מסקונס וטיולים על התמזה אבל אפשר לומר שבפועל גם אני עשיתי סימסטר בחו"ל!

נינג'ה אקדמית לשירותכם תמיד

לסיכום, אם אתם סטודנטים שעושים תואר בחו"ל, או שסתם טסתם לסמסטר אחד במסגרת חילופי סטודנטים – אל תתנו למטלות להרוס לכם את הכיף. אני כאן עבור כל סטודנט וסטודנטית שצריכים להגיש מטלות באנגלית ומרגישים שזה גדול עליהם. תנו לנינג'ה לעזור לכם לסיים את פרק הלימודים בחו"ל בתחושה טובה אחרי שהגשתם את כל מה שצריך. אתם יכולים לסמוך עלי עם כתיבת מטלות ברפואה באנגלית, כתיבת מטלות במשפטים באנגלית, כתיבת מטלות במנהל עסקים באנגלית, כתיבת מטלות ביחב"ל באנגלית, כתיבת מטלות ב- Humanities and Social sciences, כתיבת מטלות ב- Biological sciencesכתיבת מטלות ב- Arts and Humanities, כתיבת מטלות ב- Physical sciences ולמעשה כתיבת מטלות אקדמיות באנגלית בכל תחום כמעט.

כל מה שצריך זה לשלוח לי את כל ההנחיות  ואת כל החומר הדרוש לפתרון המטלה – היישר למייל dalit.krinsky@gmail.com, ואז יתקבל אצלך מענה מהיר עם הצעת מחיר ולינק לתשלום. מרגע ששילמת אני יכולה להתחיל, ותוך זמן קצר המטלה תגיע מוכנה למייל!

זה המייל שלי, שלחו את ההנחיות למטלה לכאן: dalit.krinsky@gmail.com או פנו באמצעות הטופס ואני אחזור אליכם

    פנו אלי